Odměna advokáta

Odměna advokáta za poskytování právních služeb může být sjednána hodinovou sazbou, a to nejčastěji v případě, kdy není možné předem odhadnout časovou náročnost případu, jako je tomu například při zastoupení v soudním řízení.

Odměna advokáta může být sjednána i úkolově, tj. pevnou částkou za vyřízení konkrétní záležitosti, a to nejčastěji v případě převodu nemovitosti, sepisu konkrétní smlouvy či podání.

Potřebujete-li pravidelný právní servis, neváhejte nás kontaktovat za účelem sjednání paušální odměny. Bude hradit pravidelně sjednanou částku a získáte výhodnější sazbu za hodinu poskytování právních služeb.

Při úvodní konzultaci Vás budeme informovat o možnostech řešení vaší záležitosti, předpokládané časové náročnosti a odměně advokáta za poskytování právních služeb.

Předpokládanou odměnu za právní služby vám můžeme sdělit i telefonicky či mailem po nastínění vašeho požadavku.

Domluvte si konzultaci již dnes, volejte nebo pište na

+420 604 700 322

Informace o řešení spotřebitelských sporů

Mgr. Veronika Olšanová, advokátka tímto v souladu s ust. § 14 zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, informuje klienty, že Česká advokátní komora, se sídlem Národní 16, 110 00 Praha 1, www.cak.cz, byla Ministerstvem průmyslu a obchodu České republiky pověřena k mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů pro oblast sporů mezi advokátem a spotřebitelem ze smluv o poskytování právních služeb.